KONST / Litografier / Färglitografi 12601375
nr 1260 1375
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Fredsduva. Signerad, numrerad 41/110. Motivet: 52x37 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:04:10
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger